Yaşamı Sürdürmek


Dünyayı değiştirebileceğimizi bilmek için bol bol umuda ihtiyacımız var.
Yaptıklarımızın farklılık yaratabileceğini ve aslında parçası olmaktan içten içe, sessizce utandığımız sistemlerden çıkabileceğimizi bazen birilerinin bize fısıldaması gerekiyor.

Bir resim binlerce kelimeden daha kuvvetli olabiliyorken, sizleri sistemlerin değişebileceğine ve hayatın sürdürülebileceğine olan inancınızı tazelemek için Sürdürülebilir Yaşam Film Festivali’ne davet etmek ve yaratıcıları Sürdürülebilir Yaşam Kolektifi ile tanıştırmak istiyoruz.

Sizin ve bizim gibi, yaşamın sürmesi için küçük ve büyük değişimlerin gerekli olduğunu hissedenlerin ‘yaşamı çoğaltacak’ projeleri hayat geçirmek adına bir araya geldiği sivil bir oluşum Sürdürülebilir Yaşam Kolektifi. Sayfalarından sürdürülebilir yaşamla ilgili kocaman bir yolculuğa çıkabilir ve başka kaynaklara da ulaşabilirsiniz.

02 Aralık’ta başlayacak olan Sürdürülebilir Yaşam Film Festivali, dünyayı ne kadar değiştirebileceğimizi anlatan filmlere ve sohbetlere ev sahipliği yapacak. Festival mekanları Tarık Zafer Tunaya Kültür Merkezi ve Pera Müzesi Oditoryumu.

+ There are no comments

Add yours