Keş!f Ödül Töreni


Keş!f ödülü Taiwan’dan Mong-Hong Chung’un Parking’ine gitti. Serra Yılmaz der ki juri için kolay bir seçim olmuş.
SİYAD jürisi ise ödülünü Antonio Campos’un ilk filmi  After School’a verdi. Selim Eyüboğlu üç film arasında seçmekte zorlandıklarını söyledi.

what do pharmacy technicians do/ raley’s pharmacy/ pharmaca integrative pharmacy/ cvs pharmacy savannah ga/ herbal viagra that works

6 Comments

Add yours
 1. serra ciliv

  bu vesile ile tum if- severlerden ricamız olsun, aklına odul toreni olayına alternatif gelen bize söylesin allahaşkına. oturmuyo işte ustumuze. olmuyo bi turlu. yok mu bunun başka bir yolu?

 2. serra ciliv

  eliniz degmisken rica edelim, bir de basın toplantısı olayına şık bir alternatif bulun. o da hic olmuyor. bilen bilir.

 3. Uluç Keçik

  boyle otursak rahat koltuklarimiza… oturma odasi falan…ayakta durma los isik ve kuruyemis zorunlulugu ortadan kalkar belki. bir cemberde hallederiz bu isi. daha lokal birseyler yani.. global hazir kaliplara boyun egmekten geliyor sanki sikinti.

 4. Mustafa Uzuner

  Odul torenin daha sade olani, az gurultu cikarini; Uluc’un dedigi gibi “ev hali” hali daha makbul galiba. Videodan izledigim kadariyla da hic fena degil bu bicimiyle. Bir adim otesi cok cafcafli kacabilir ya da biraz daha sadesi iyicene sessiz sedasiz ucup gidebilir gibi sanki. Filmlere gelince, izledigim yarisina bakarak iyi bir kes!f yili olmus diyebilirim. Ama Parking’in buyuk odulu almasi biraz supriz oldu acikcasi. (Sanki Afterschool, Divizions falan bugune dair daha yeni bicimler oneriyorlar.) Juriden juriye gayet degisebilecek bir karar gerci.. Demisken, Salamandra’yi ve Uprise’i delicesine merak ediyorum. Bahara artik…

Comments are closed.