Kardeş etkinliğimiz üçüncüsüyle bu yıl da bizleri AFM salonlarında yanlız bırakmayacak


recep-ivedik-3

Gemilerde talim var/ Bahriyeli yarim var/ Hanimiş de benim İrecebim/ Sarı da liralar vereceğim

Bilen bilir, apayrı bir güzelliktir festival izleyicisiyle İrecebimin uzatmalıları aylar öncesinden aynı günler için randevulaşırlar.  Sevgililer gününün hemen öncesine denk gelir vuslat. Şubat soğuğuna bana mısın demeden AFM fuayelerinde, merdivenlerinde adeta kenetlenir yek vücut olur ülkenin bu iki büyük kültür etkinliğini kutsarcasına kitleler.

4 Comments

Add yours
  1. Hakan Paşalı

    Çalışalım lütfen arkadaşlar, bakın şakası yok üç beş gün sonra festival başlıyor. Halkımız katalog bekliyor, broşür bekliyor, bilet poster bekliyor. Ne işiniz var bu saatte blog’da. İşte o yüzden bu festival kalkınamıyor. Boş verin siz bana bakmayın, enerjimizi festival adına olumlu yapıcı alanlara kanalize edelim lütfen. .

  2. mükerrem dursun

    Ben de bayılıyorum her sene fitaş’ın koridorlarında o kitleyle yakın temasta bulunmaya… Sinema kitlelerin sanatıdır, Vive la cinema!

  3. nihan katipoglu

    ahaha gece gece uykumu açmaya çalışırken süper oldu bu. kapıdaki yaş sınırlaması kavgalarını şimdiden hayal edebiliyorum. hayal kırıklığına uğramış çocuklar, kahraman olma şansını yakalamış babalar, kurallar yasaklar net diye direten bir afm. hadi hayırlısı..

+ Leave a Comment