!f music Emika ile açılıyor!

!f music Emika ile açılıyor!


!f istanbul’un filmleri kadar sabırsızlıkla beklenen !f music partileri başlıyor. !f music 4 yaşına bastı! Çok tatlıı!! Doğumgününü 23 Ocak’ta The Hall’da kutluyoruz. 1890 co-sponsorluğundaki partide ana sahnede Just D ve Ah! Kosmos ile başlayacak dans maratonu, geçen yıl çıkardığı ‘DVA’ ile bizi en çok çıldırtanlar arasında yer alan Emika‘nın üstteki fotoğraftaki gibi mumları üflemesiyle sona erecek. Elektronik müzik seviyorsanız bu parti kaçmaz. Gelmeden alttakileri bi’dinleyin sonra gelin, pistte çarpışalım. ‘Of keşke bir yerde karşılaşsak’ dediğin kişi geliyor mu diye şurdan bakabilirsin.  partiye katılım koşullarını bildiren cümle de en altta.

Ana sahne dışında The Hall’un arka odası Cosmique Room’da müzik durmadan devam edecek ve Ece Özel ile Candaş Baş’ın geceye özel setleri alternatif arayanları dansa çağıracak.

Kandırdım bi’koşul yok, dansa katıl, nazik ol yeter. Biletler bugünden itibaren biletix.com‘da. Hemen alırsan 9-10-11 Ocak’ta herkese %10, iş bankası maximum kart sahiplerine %20 indirim var. Fiyatlar da şöyle; işinde gücündeysen 40atatürk, okuyorsan 30teğle. hadi görüşürüz.

Ayrıca iş bankası maximum kartınız varsa en az 2 en fazla 6 bilet ‘maximum müzik‘ paketi kapsamında toplamda %50 indirimli.

1 comment

Add yours

+ Leave a Comment