Joplin, Cobain, Blur, The Residents, Kanye ve dahası !f music’te!

Joplin, Cobain, Blur, The Residents, Kanye ve dahası !f music’te!


!f İstanbul‘da yılın en merakla beklenen müzik filmlerini bir arada topladığımız bölüm ile efsanevi !f partilerin tümüne birden ‘!f music‘ diyoruz. Çok lafı uzatmadan hemen 18 Şubat’ta başlayacak 15. !f İstanbul’da izleyeceğimiz 6 müzik filmiyle tanışalım:

1. Janis: Little Girl Blue/Janis: Hüzünlü Küçük Kız

UNSPECIFIED - CIRCA 1970: Photo of Janis Joplin Photo by Michael Ochs Archives/Getty Images

UNSPECIFIED – CIRCA 1970: Photo of Janis Joplin Photo by Michael Ochs Archives/Getty Images

2. Cobain: Montage of Heck/Kahrolası Montaj

Kurt Cobain- Montage of Heck02

3. Blur: New World Towers

Blur New World Towers01

4. Fresh Dressed/Cakalı Faça

This image released by CNN Films shows a scene from "Fresh Dressed," a new documentary that explores the roots of hip-hop fashion, from southern plantation culture and the rise of Little Richard to the gang warfare of the burned-out, 1970s South Bronx and knockoff king Dapper Dan in Harlem. (CNN Films via AP)

5. Theory of Obscurity: The Residents/ Belirsizlik Teorisi: The Residents

Theory of Obscurity-The Residents01

6. Thru You Princess / Sayende Prenses

poster4

Fotoğraflara bakarak yeterince heyecanlanmadıysanız, altta tüm filmlerin fragmanlarını art arda tek playlistte izleyebilirsiniz! Müthiş değil mi?

!f music bu yıl en heyecan verici programlarından birisiyle karşınızda!

!f İstanbul Açılış Partisi ve !f Gökkuşağı Partisi’nin sürpriz konseptlerini açıklamamak için kendimi çok zor tutuyorum. Neyse, onlara da sıra gelecek :) Bu arada !f music demişken, Spotify’da !f listelerini takip ediyor musunuz? Sizin için hazırladığımız ilk liste ‘Music for Sweet & Beautiful People‘ yayında! Kulaklıkları takıp varoluşsal sorgularımınıza dalmanız için bir-e-bir… :)

Tüm !f 2016 programını 28 Ocak 2016’da yapılacak basın buluşması ile açıklayacağız. O zamana kadar böyle tüyolar gelmeye de devam edecek tabii. Bu yıl !f music partileri için indirimli ön satış 29-30-31 Ocak‘ta, !f 2016 film biletleri için indirimli ön satış 5-6-7 Şubat‘ta gerçekleşecek! Festival 18-28 Şubat’ta İstanbul, 3-6 Mart’ta Ankara ve İzmir’de !f’çilerle buluşmaya hazırlanıyor…

!f 2016’ya çok az kaldı, sosyal medyada !f’i takip etmeye devam edin, festivalin sürprizlerini yakalayın!

Sevgiler…

+ There are no comments

Add yours