!f 2017 gönüllülerini arıyor

!f 2017 gönüllülerini arıyor


16. !f istanbul’a çok az zaman kaldı. 16-26 Åžubat 2017 tarihleri arasında gerçekleÅŸecek festivalin kamera arkasında neler olacağını merak ediyorsanız bu çaÄŸrı size. !f 2017’de organizasyonun çeÅŸitli alanlarında çalışacak gönüllüler arıyoruz. Festival ekibiyle doÄŸrudan çalışacak, !f filmlerini ücretsiz izleyecek ve festivale katılan binlerce sinemasever !f’çiyle tanışma ÅŸansı yakalayacaksınız.

Gönüllü olmak için 18 yaşını doldurmuÅŸ olmak, 16-26 Åžubat 2017 tarihlerinde Ä°stanbul’da olmak ve festival süresince her günün yarısını !f’e ayırmaya gönüllü olmak yeterli. Tek yapmanız gereken kısa özgeçmiÅŸinizi ve (varsa) unutamadığınız bir !f istanbul anınızı fuayekoordinasyon@ifistanbul.com adresine ‘!f Gönüllüsü’ konu baÅŸlığıyla göndermek. Bekliyoruz!

BaÅŸvurular için son gün 1 Åžubat 2017. We’ll be in touch.

10 Comments

Add yours
 1. 1
  Cengizhan arguz

  F gönüllüsü Cengizhan Argyuz marmara üniversitesi sanat tarihi öğrencisi.ispanyol film tutkunu.festivalde gönüllü olmak istiyorum.

 2. 2
  Ferec çelik

  I am ferec çelik l was born in Mardin but l live in istanbul since 2011 l am a student in Marmara Üniversitesi My department radio tv and cinema l want to improve myself department of cinema so l want to be volunteer with you.

 3. 6
  Irmak

  izmir’de de gönüllü arayışınız var mı yoksa sadece istanbul için mi?

 4. 7
  Zaferhan Yumru

  Merhabalar,
  Ä°zmir’de daha az sayıda da olsa gönüllülere tabii ki kalplerimiz ve salonlarımız açık :) Aynı adrese baÅŸvurunuzu gönderebilirsiniz.
  Sevgiler.

+ Leave a Comment