!f 2017 gönüllülerini arıyor

!f 2017 gönüllülerini arıyor


16. !f istanbul’a çok az zaman kaldı. 16-26 Şubat 2017 tarihleri arasında gerçekleşecek festivalin kamera arkasında neler olacağını merak ediyorsanız bu çağrı size. !f 2017’de organizasyonun çeşitli alanlarında çalışacak gönüllüler arıyoruz. Festival ekibiyle doğrudan çalışacak, !f filmlerini ücretsiz izleyecek ve festivale katılan binlerce sinemasever !f’çiyle tanışma şansı yakalayacaksınız.

Gönüllü olmak için 18 yaşını doldurmuş olmak, 16-26 Şubat 2017 tarihlerinde İstanbul’da olmak ve festival süresince her günün yarısını !f’e ayırmaya gönüllü olmak yeterli. Tek yapmanız gereken kısa özgeçmişinizi ve (varsa) unutamadığınız bir !f istanbul anınızı fuayekoordinasyon@ifistanbul.com adresine ‘!f Gönüllüsü’ konu başlığıyla göndermek. Bekliyoruz!

Başvurular için son gün 1 Şubat 2017. We’ll be in touch.

10 Comments

Add yours
 1. Cengizhan arguz

  F gönüllüsü Cengizhan Argyuz marmara üniversitesi sanat tarihi öğrencisi.ispanyol film tutkunu.festivalde gönüllü olmak istiyorum.

 2. Ferec çelik

  I am ferec çelik l was born in Mardin but l live in istanbul since 2011 l am a student in Marmara Üniversitesi My department radio tv and cinema l want to improve myself department of cinema so l want to be volunteer with you.

 3. Zaferhan Yumru

  Merhabalar,
  İzmir’de daha az sayıda da olsa gönüllülere tabii ki kalplerimiz ve salonlarımız açık :) Aynı adrese başvurunuzu gönderebilirsiniz.
  Sevgiler.

+ Leave a Comment