8 Maddede #!f2016 Biletleri: Ne Zaman, Nereden, Nasıl Alınır?

8 Maddede #!f2016 Biletleri: Ne Zaman, Nereden, Nasıl Alınır?


Başlıyoruz. Yarın, 5 Şubat Cuma günü saat 10:00’da 15. !f İstanbul biletleri biletix.com‘da satışa çıkıyor!

  1. Bilet alırken sorun yaşamamak için bilet satışı ve !f mekanları ile ilgili detaylı bilgiyi ifistanbul.com‘da incelemeyi ihmal etmeyin.
  2. 5, 6 ve 7 Şubat tarihlerinde tüm #if2016 film biletleri herkese %10, İş Bankası Maximum Kart sahiplerine %20 indirimli olarak satışta olacak.
  3. 8 Şubat Pazar’dan itibaren indirimli ön satışlar bitmiş olacak ve tüm biletler listelenen fiyatlardan satılmaya devam edecek.
  4. 13 Şubat’a kadar !f biletleri biletix.com ve Biletix gişelerinde, 13 Şubat’tan itibaren ise tüm !f sinema gişelerinden satışta olacak.
  5. !f İstanbul’a özel olarak biletix.com‘da biletlere hizmet bedeli yansımıyor.
  6. İş Bankası Maximum Kart’a Özel İndirimler: “Maximum Film” Paketi: en az 4, en fazla 20 adet !f 2016 film bileti toplamda %50 indirimli! “Maximum Müzik” Paketi: en az 2, en fazla 6 adet parti bileti toplamda %50 indirimli!
  7. Paketleri hem indirimli satış döneminde (5,6,7 Şubat) hem de 8 Şubat’tan itibaren kullanabilirsiniz.
  8. Maximum film paketiyle bilet almak istediğinizde filmlerinizin tümünü tek seferde almak durumunda değilsiniz. Bir kısmını önce alabilir, sonra devam edebilirsiniz.

* Ziraat Bankası Maximum Kart’lar kampanyaya dahil değildir.

** Ön satış indirimleriyle Maximum Paketleri kampanyaları birlikte kullanılamaz.

Kapak_165x225mm copy copy15. !f İstanbul’da 40 ülkeden 112 film !f’çileri bekliyor! Bu yıl festivale “!f İstanbul birleştiriyor!” diyerek 18 Şubat’ta İstanbul’da başlıyoruz. Bağımsız sinemanın en iyilerini, tüm dünyadan yılın en ilham verici sinema örneklerini bir araya getiren festivale, birçok sinema insanıyla söyleşiler, paneller, farklı atölyeler ve artık klasikleşen !f music partileri renk katacak. 3 Mart’ta ise Ankara ve İzmir’e gidiyoruz!

!f² ile de 33 şehir, 50 farklı noktaya film götürüyoruz. !f² gösterimleri festivalin son 3 günü (26 27, 28 Şubat) ve İstanbul gösterimleriyle aynı anda, canlı ve ücretsiz olarak gerçekleşiyor. Şehrinizdeki !f² mekanını görmek için sizi böyle alalım.

Hala !f 2016 programını yapmadıysanız ifistanbul.com‘da tüm !f 2016 film bölümlerini gezerek programınızı oluşturmak için hala vaktiniz var!

Sorularınızı info@ifistanbul.com adresine, twitter, facebook ve instagram hesaplarımıza mesaj ya da yorum olarak yazabilir ya da Snapchat (ifistanbul)’te direkt sorabilirsiniz.

İlham verici bir festival geçirmeniz dileğiyle,

Sevgiler…

*başlık fotoğrafı !f 2016 Galalar bölümünde yer alan Brand: Diriliş / Brand: A Second Coming filminden.

+ There are no comments

Add yours