!f istanbul ekibine elini uzat, festival gönüllüsü ol!

!f istanbul ekibine elini uzat, festival gönüllüsü ol!


15. !f istanbul’a çok az zaman kaldı. 18-28 Şubat tarihleri arasında gerçekleşecek festivalin kamera arkasında neler olacağını merak ediyorsanız bu çağrı size. !f 2016’da organizasyonun çeşitli alanlarında çalışacak gönüllüler ve sanatçı rehberleri arıyoruz. Festival ekibiyle doğrudan çalışacak, !f filmlerini ücretsiz izleyecek ve festivale katılan binlerce sinemasever !f’çiyle tanışma şansı yakalayacaksınız.

!f gönüllü fotoGönüllü olmak için 18 yaşını doldurmuş olmak, 18-28 Şubat 2016 tarihlerinde İstanbul’da olmak ve festival süresince her günün yarısını !f’e ayırmaya gönüllü olmak yeterli. Tek yapmanız gereken kısa özgeçmişinizi ve (varsa) unutamadığınız bir !f istanbul anınızı fuayekoordinasyon@ifistanbul.com adresine ‘!f Gönüllüsü’ konu başlığıyla göndermek. Bekliyoruz!

Sanatçı rehberleri filmlerini sunmak ve !f’çilerle tanışmak için İstanbul’a gelecek olan misafirlerimize burada oldukları süre boyunca eşlik edecekler. Bu görev için en az bir yabancı dili çok iyi seviyede konuşabilen, iletişim becerileri kuvvetli, kültür ve sanata düşkün, İstanbul’u -hem haritada hem sokakta- iyi tanıyan ve 18-28 Şubat 2016 tarihlerinde görev alabilecek arkadaşlar arıyoruz. Bi’önceki cümleyi okurken 5 kere ‘check’ dediyseniz CV’nizi, neden bu görevi istediğinizi ve (varsa) unutamadığınız bir !f istanbul anınızı yazarak hospitality@ifistanbul.com adresine ‘Sanatçı Rehberi Başvurusu’ konu başlığıyla yollayabilirsiniz.

Başvurular için son gün 3 Şubat 2016. We’ll be in touch.

 

+ There are no comments

Add yours