Geçmiş !f’çilerin yeni incileri 5


PD*26202441

Takım elbise, Clark Gable bıyık, orta parmak = Aronofsky

Darren Aronofsky, filmogrofi olarak biraz şizoid bir tablo çiziyor. Önce Pi, sonra Requiem for a Dream. Derken iki yıl önce !f’te gösterdiğimiz The Wrestler’la Hollywood’a ilk göz kırpış. Ama göz kırparkan, dilini de çıkarmaya dikkat ederek. Hit unsurar koyup çarpıttığı filmin başrol oyuncusu da, imajını ve fiziğini çarpıtmış eski hit aktör Mickey Rourke idi. Şimdi Black Swan var sahnede. Oscar adayı olacak kadar Hollywood ama muhtemelen alamayacak kadar Aronofsky. Bundan sonrası daha da ilginç. Seneye The Wolverine gösterime giriyor. X-Men’in Wolverine’i Hugh Jackman başrolde. Şimdiden yönetmenin isteğiyle kas yapmaya başlamış. Biraz eğlendikten sonra, 2012’de de Machine Man isimli bir aksiyon/bilimkurguya imza atacakmış Aronofsky. Vücudunu titanyumla güçlendiren bir mühendis, buluşlarını çalmak isteyenlerle savaşacakmış. Hadi bakalım diyor, şimdilik Black Swan’ı sabırsızlıkla bekliyoruz.

1 comment

Add yours
  1. Murat Aşkın

    Black Swan’la Aronofsky Oscarı alırmı bilenmez ama Natalie Portman kesinlikle heykelciğe göz kırpıyor. Hatta göz kırpmıyor o benim diyor !
    Ayrıca Aranofsky Wolverine konusunda yanlış karar verdi.Evet kariyerini tehlikeye atmayacak ama keşke bir kere daha düşünseydi ! seviyoruz seni aranofsky !

+ Leave a Comment