GeçmiÅŸ !f’çilerin yeni incileri 5


PD*26202441

Takım elbise, Clark Gable bıyık, orta parmak = Aronofsky

Darren Aronofsky, filmogrofi olarak biraz ÅŸizoid bir tablo çiziyor. Önce Pi, sonra Requiem for a Dream. Derken iki yıl önce !f’te gösterdiÄŸimiz The Wrestler’la Hollywood’a ilk göz kırpış. Ama göz kırparkan, dilini de çıkarmaya dikkat ederek. Hit unsurar koyup çarpıttığı filmin baÅŸrol oyuncusu da, imajını ve fiziÄŸini çarpıtmış eski hit aktör Mickey Rourke idi. Åžimdi Black Swan var sahnede. Oscar adayı olacak kadar Hollywood ama muhtemelen alamayacak kadar Aronofsky. Bundan sonrası daha da ilginç. Seneye The Wolverine gösterime giriyor. X-Men’in Wolverine’i Hugh Jackman baÅŸrolde. Åžimdiden yönetmenin isteÄŸiyle kas yapmaya baÅŸlamış. Biraz eÄŸlendikten sonra, 2012’de de Machine Man isimli bir aksiyon/bilimkurguya imza atacakmış Aronofsky. Vücudunu titanyumla güçlendiren bir mühendis, buluÅŸlarını çalmak isteyenlerle savaÅŸacakmış. Hadi bakalım diyor, ÅŸimdilik Black Swan’ı sabırsızlıkla bekliyoruz.

1 comment

Add yours
  1. 1
    Murat Aşkın

    Black Swan’la Aronofsky Oscarı alırmı bilenmez ama Natalie Portman kesinlikle heykelciÄŸe göz kırpıyor. Hatta göz kırpmıyor o benim diyor !
    Ayrıca Aranofsky Wolverine konusunda yanlış karar verdi.Evet kariyerini tehlikeye atmayacak ama keşke bir kere daha düşünseydi ! seviyoruz seni aranofsky !

+ Leave a Comment