Gabrielle’in büyüleyen enerjisi


GABRIELLEGabrielle’i ilk izlediğimizde filme adını veren kahramanının bir gülüşüyle bütün dünyayı aydınlatışına ve bize birçok ‘ilk’ duyguyu hatırlatmasına büyülenmiş, hemen programa alıp !fçilerle paylaşmak için sabırsızlanmıştık. Sonunda o an, 23 Şubat geldiğinde ve !f ² sayesinde 36 noktada binlerce insanla bu büyülü hikayeyi paylaştığımızda yönetmeni Louis Archambault da aramızdaydı. Gösterim sonrası yapılan söyleşide Archambault, bir aşk filmi çekmek için yola çıktığını ama Gabrielle’in yaşam enerjisinin bu filmin tüm enerjisini ve hikâyesini belirlediğini söyledi.
CAMC8998 copyGösterimde, hem yönetmen hem de bizler için çok güzel bir sürpriz vardı. Williams sendromlu çocukları olan anneler bir araya gelip Gabrielle’i izlemeye gelmişlerdi ve filmle ilgili tüm duygularını düşüncelerini, !f ² üzerinden yapılan canlı yayında yönetmenle ve bizlerle paylaştılar. Yönetmen Archambault da “Sizler benim ve bu filmin asıl kahramanlarısınız!” diyerek annelerin fotoğrafını hatıra olarak çekti. Bu an da bize unutamayacağımız bir !f hediyesi oldu…
Aşk, hisler, eksiklik ya da tamlık üzerine tatlı bir aşk hikâyesi izlemek, beyazperdenin en etkileyici kadın karakterlerinden biriyle tanışmak istiyorsanız Gabrielle’i kaçırmayın.
Ankara’da bugün 19.00’da Cinemaximum Armada 4’te, İzmir’de ise Pazar günü 15:30’da Cinemaximum Konak Pier’de!

+ There are no comments

Add yours