!f’te neler oluyor?


yılın tam da bu zamanında !f’te kıpırdanmalar başlar. ekip, yazdan kalma güneş tozunu silkeleyip birer birer ofise yerleşmeye başlamışır.

aslında bu yıl, parklarda geçen bir yazdan sonra ofise dönmek zor olacak gibiydi. yaz boyunca karaladığım not defterimi alıp, eylül başı gibi girdim ofise. henüz kimse yoktu. klasör üstüne klasör, tık tık düşen mailler, uzayan telefon konuşmaları derken alışıverdim. serra toronto’dan döndü, ofise yerleşti ve her şey hızlıca !f renklerine bürünmeye başladı.

listeler uzadı, filmler birikti, toplantılar sıklaştı derken bir de baktım !f sezonu başlamış!

yeni sezonda !f’te neler oluyor merak edenlere!f’ten haberler: !f’in annesi pelin yepyeni bir hayat deneyimliyor şimdi, ingiltere’ye taşındı! onsuz olmaz elbette, her gün yazışıyoruz yine. mustafa her zamanki gibi çılgıncasına film izliyor. zeki molodist’in queer bölümü sunny bunny’de jüriliğe hazırlanıyor, uğur yazı sanat camiasıyla flörtleşerek geçirdi. yeni !f insalarından bade !f music için kafa patlatıyor, hande ısınma turlarında, !fyine candan’a emanet, berkant ekibin en yeni üyesi.

filmler derseniz, kendimizi zor tutuyoruz. yazın ofise gelmiyoruz ama boş duruyoruz sanmayın. festival festival dolaştık, birbirinden şahane filmler topladık. partiler, sohbetler, konuklar için fikirler havada uçuşuyor..

söylemeden duramayacağım, bir sürprizimiz var! çok yakında istanbul’un en cool ofislerinden birine taşınıyoruz.  ofisimiz gelir gelmez  (mmmm evet, gelir gelmez) blog’dayız.

çok keyifli bir tatil olsun, yakında görüşmek üzere!

+ There are no comments

Add yours