!f music Parti biletleri indirimli ön satışta!

!f music Parti biletleri indirimli ön satışta!


Her yıl iple çektiğimiz !f music Partileri’ne geri sayım başladı! Partilerin herkese %10, Maximum Kart sahiplerine %20 indirimli ön satışları bugün başladı, 31 Ocak gün sonuna kadar buradan satın alabilirsiniz. 

Bu yıl parti konseptlerinin ilhamını yine !f filmlerinden aldık. !f İstanbul Açılış Partisi’ne gelmeden aynı gün Yallah! Underground, !f Gökkuşağı Partisi’nden önce ise Arzu Seni Özgür Bırakacak / DesireWill Set You Free filmlerini izlemenizi çok tavsiye ediyoruz zira sahnede iki filmde izleyeceğiniz müzisyenler olacak!

KAZAMADA

Maximum Kart partnerliğinde ve Hayat Bu Kapağın Altında co-sponsorluğunda gerçekleşecek !f İstanbul Açılış Partisi 20 Şubat Cumartesi Babylon Bomonti‘de! Sahnede Yallah Underground’da bizi çok heyecanlandıran ve yıllar sonra !f partisi için kısmen birleşecek olan Kazamada grubuna [Zeid Hamdan (Lübnan), Mahmoud Radaideh (Ürdün) ve Tamer Abu Ghazaleh (Filistin)] Maryam Saleh (Mısır) eşlik edecek.

Kazamada’nın hemen ardından Ortadoğu ve Anadolu’nun müzikal zenginliğini, elektronik dünyasının farklı disiplinlerini setlerinde buluşturmayı başarmış Fortuna Records dansa devam ettirecek.

rainbow[2]

!f’in 15 yıldır klasikleşen !f Gökkuşağı Partisi 26 Şubat Cuma gecesi Babylon Bomonti’de! Filmde de izleyeceğimiz Venezuelalı post-disko kraliçesi Aerea Negrot‘un ev sahipliğinde gerçekleşecek partide gecenin başında !f’çileri filmin müzik süpervizörü Joey Hansom şahsına münhasır setiyle ısıtacak. Negrot’un ardındansa artık yakından tanıdığımız Mr. Sür ikiz benliği ‘Sister Sür’ ile dansa devam ettirecek.

Bu arada !f Gökkuşağı partisine gelmeden kendi drag makyajını yapmayı isteyenler için harika bir atölyemiz var. Makyaj yeteneğinizi keşfederek, görenleri hayran bırakacak drag makyajı yapmayı öğrenmeniz için MAC sizi bir buçuk saatlik yoğunlaştırılmış bir makyaj atölyesine çağırıyor. Ayrıca Parti sırasında içinizdeki renkleri dışa vurmak için Atölye İstanbul’a uğramayı unutmayın… MAC bizi makyajla dönüştürmeye gece yarısına kadar devam edecek.

!f İstanbul 18 Şubat’a başlıyor, Cinemaximum City’, Kanyon ve CKM Budak ile Beyoğlu Fitaş salonlarında koltuklarda, Babylon Bomonti’de dans pistinde, DEPO, SALT Galata’da etkinlik ve atölyelerde görüşmek üzere! Tüm !f 2016 programı yepyeni tasarımıyla ifistanbul.com’da sizi bekliyor. Siteye !f’çi girişi yaparak kendi !f 2016 takviminizi yaratmayı unutmayın!

Partilere kadar Spotify !f playlistleriyle sizi baş başa bırakıyoruz. Şimdilik bir tane var ama sürpriz listeler çok yakında geliyor :)

Sevgiler…

+ There are no comments

Add yours