!f, İstanbul’un en güzel DRAG’ini arıyor!


‘Umut’lu Gökkuşağı Ödülü’ 21 Şubat Cuma günü The Hall’da sahibini bulacak !

umutGeçtiğimiz sene Gökkuşağı Partisi’ne gelen !f’çiler gecenin başındaki harika defileyi hatırlayacaktır. Geçen seneki defileyi, ve ondan önceki birçok !f Gökkuşağı’nın bazen burlesque bazen drag queen showlarını, çok sevdiğimiz sevgili arkadaşımız Umut Sürel düzenlemişti. Umut ne yazık ki geçtiğimiz Temmuz ayında aramızdan ayrıldı. Ancak biz Umut’suz bir Gökkuşağı Partisi düşünemiyoruz. Yok, ne yapsak olmuyor, aklımız almıyor. Bu yüzden bu seneden itibaren  Umut’lu Gökkuşağı Ödülü’nü !f Istanbul’un en güzel DRAG’ine sunuyoruz. Aslında ödülü sunmuyoruz, ödülle ıslatıyoruz, zira ödül Umut’un en sevdiği içki; bir şişe şampanya!

E hadi DRAG kostüm hazırlıklarınıza hemen başlayın bu Gökkuşağı Partisi’nde Umut’u anarak onun için dans edeceğiz! Katılın bize, simler, tüyler, ışıklar ve mappinglerle gökkuşağına boyayacağımız The Hall’da DRAG yapıp rengimize renk katalım.

Bir de, söylemesek olmaz, sürpriz ‘Make Up Call’ köşesinde makyözümüz bizi ve geceyi renklere boğuyor olacak. !f 2014 Gökkuşağı Partisi bu Cuma The Hall’da, kapılar 22:00’da açılıyor, biletler Biletix’te anacım.

Şimdilik sizleri Umut’un geçen seneki atölye ve defilesinin de yer aldığı !f 2013 Gökkuşağı Partisi’nden görüntülerle başbaşa bırakıyoruz. Cuma gecesi görüşürüz şekerler:

[vimeo]http://vimeo.com/62166767[/vimeo]

+ Leave a Comment