!f istanbul ekibine katılın

!f istanbul ekibine katılın


14. !f istanbul’a çok az zaman kaldı. 12-22 Åžubat tarihleri arasında gerçekleÅŸecek festivalin kamera arkasında neler olacağını merak ediyorsanız bu çaÄŸrı size. !f 2015’te organizasyonun çeÅŸitli alanlarında çalışacak gönüllüler ve sanatçı rehberleri arıyoruz. Festival ekibiyle doÄŸrudan çalışacak, !f filmlerini ücretsiz izleyecek ve festivale katılan binlerce sinemasever !f’çiyle tanışma ÅŸansı yakalayacaksınız.

Gönüllü olmak için 18 yaşını doldurmuÅŸ olmak, 12-22 Åžubat 2015 tarihlerinde Ä°stanbul’da olmak ve gönüllü olmak yeterli. Tek yapmanız gereken kısa özgeçmiÅŸinizi ve (varsa) unutamadığınız bir !f istanbul anınızı fuayekoordinasyon@ifistanbul.com adresine ‘!f Gönüllüsü’ konu baÅŸlığıyla göndermek. Bekliyoruz!

Sanatçı rehberleri filmlerini sunmak ve !f’çilerle tanışmak için Ä°stanbul’a gelecek olan misafirlerimize burada oldukları süre boyunca eÅŸlik edecekler. Bu görev için en az bir yabancı dili çok iyi seviyede konuÅŸabilen, iletiÅŸim becerileri kuvvetli, kültür ve sanata düşkün, Ä°stanbul’u -hem haritada hem sokakta- iyi tanıyan ve 12-22 Åžubat 2015 tarihlerinde görev alabilecek arkadaÅŸlar arıyoruz. Bi’önceki cümleyi okurken 5 kere ‘check’ dediyseniz CV’nizi, neden bu görevi istediÄŸinizi ve (varsa) unutamadığınız bir !f istanbul anınızı yazarak info@ifistanbul.com adresine ‘Sanatçı Rehberi BaÅŸvurusu’ konu baÅŸlığıyla yollayabilirsiniz.

BaÅŸvurular için son gün 30 Ocak 2015. We’ll be in touch.

+ There are no comments

Add yours