Sizin !f Istanbul 2013 programınızda neler var?


kolektif-mual-pers son214 Şubat’ta başlayacak !f İstanbul’un biletleri MyBilet’te satışta! Bu sene !f’te 3’ü yeni, 11 tane temalı bölüm var. Bu kadar dolu bir film seçkisinin arasından programınızı seçip oluşturmak hak veriyoruz ki biraz zor. Ama en azından tüm filmleri bir arada görerek karar verebilmek için ben ifistanbul.com‘dan kendi !f 2013 takvimimi oluşturdum. Birazcık sıkışık bir program yarattım galiba, her sene olduğu gibi umduğumdan daha az film izleyebileceğimi şimdiden kabul ettim. En azından 9 Şubat’ta LCD Soundsytem üyelerinin DJ setiyle açılacak !f Müzik Partileri‘ni kesinlikle kaçırmayacağıma emin olabilirsiniz ;)

Benim !f 2013 Seyir Programı’mı burada görebilirsiniz, siz de kendi programınızı oluşturmak isterseniz yapmanız gereken şey çok basit; ifistanbul.com‘a üye olup siteye ‘!f’çi Girişi’ yapıyorsunuz, sonrasında ‘2013 Takvimim’ bölümünden seçtiğiniz seansları işaretleyerek kendi “!f 2013 Seyir Programı”nızı yaratıyorsunuz. Arkadaşlarınızla paylaşıp takvimlerinizi karşılaştırmak isterseniz de kolayı var,  “!f 2013 Programımı Yayınla” kutucuğunu işaretleyip, programınızı seçtiğiniz hesap adınızla kaydederek size özel link’i paylaşabilirsiniz. (Oluşan örnek link: http://www.ifistanbul.com/tr/listem/HESAPADI)

Categories

5 Comments

Add yours
 1. mehmet

  Son gün 15:30’da The Act of Killing’i izledikten sonra 17:00’da Call Me Kuchu’yu nasıl izleyeceksin hocam, Hermione Granger mısın sen? :)

 2. Zaferhan Yumru

  Act of Killing’in 159dk sürdüğünü atlamışım, uyarı için teşekkürler :) Hermione olmak vardı ama sanırım bu şartlar altında Call Me Kuchu’yu programımdan çıkarıyorum :/ İzleyenlerden yorumlarla yetineceğim.

 3. Ömer

  00.15 seansları tam olarak hangi güne ait olacak acaba? Mesela 15 Şubat’taki Maniac filmi 14’ünü 15’ini bağlayan gece mi, 15’ini 16’sına bağlayan gece mi gösterilecek?

 4. Zaferhan Yumru

  Merhaba Ömer, gündönümü saatleri bizim de kafamızı hep karıştırmıştır :) Senin örneğinden yola çıkarak açıklarsak; programda 15 Şubat’ta görünen Maniac filmi 15’ini 16’sına bağlayan gece gösterilecek. Yalnız günü ve saati farketmeksizin, filmin izleyenleri biraz korkutacağı kesin :)

 5. Ömer

  Çok teşekkürler Zaferhan. Gece yarısı seanslarının tadı bir başka :) Biz de programımızı yaptık, bilet satış saatini bekliyoruz. Sizin programdaki film sayısına da imrendik tabi :)

+ Leave a Comment