!f mutfağında bir heyecan: başvurular ve öneriler için bugün son gün!

!f mutfağında bir heyecan: başvurular ve öneriler için bugün son gün!


!f ofisinde tam kadro olduğumuz günlere geldik yine. Tüm ekip harıl harıl Şubat’a hazırlanıyoruz. Sabahlayacağımız günler gelip suratlar şişmeden bir güleç fotoğraf çekinelim dedik, – ama ne kadar da çirkiniz :)

!f 2016 programının büyük bölümünü tasarladık, bugün sona erecek uzun metraj film başvuruları ve kısa önerilerini de  heyecanla izleyip program için değerlendiriyoruz. Çok heyecan verici filmler var uzun başvurularında, onları daha sonraya saklıyorum ama geçen hafta sonu öneriler arasından izlediğim 15 kısanın 15i de aklımdan çıkmıyor. Bu yıl !f Türkiye’den Kısalar gösterimlerine özellikle dikkatinizi verin derim. Şimdiye kadar 100’ün üzerinde başvuru geldi, önerisini hala göndermemiş olan son dakikacıları hemen şuraya alalım.

Programdan ilk iki filmi açıkladık biliyorsunuz: The Assasin/Suikastçı ve Innocence of Dreams/Masumiyet Müzesi‘ni Türkiye’de ilk kez !f’çiler izleyecek. Bu hafta sona ermeden programdan yeni bir tüyo daha geliyor. (İpucu: hayatımıza bir vampir olarak giren bir oyuncu bu sefer “dünyanın en yakışıklı adamı” olarak karşımızda. )

!f 2016’da !f’çileri yine yılın en farklı bakan, “en !f filmleri“, klasikleşen tematik seçkilerde,  sürpriz konseptlerle daha da coşturacak !f partileri ve !f’çileri yeni fikirlerle tanıştıracak ilham verici söyleşiler ve daha birçok yeni etkinlik bekliyor.

!f’in 15. yaşına hazırlanırken !f mutfağında pişenleri sosyal medya kanallarımızda paylaşmaya devam ediyoruz. İlk 15 yılda neler olduğunu hatırlamak isteyenleri buraya alalım.

Yeni eğlencemiz Snapchat‘te paylaştıklarımız Snapchat’te kalır, unutmayın :) (snapchat: ifistanbul)

Çok sevgiler,

+ There are no comments

Add yours