!f 2015 ön satışları devam ediyor!

!f 2015 ön satışları devam ediyor!


Herşeyden önce, Biletix sunucularındaki yavaşlık ve teknik aksaklıktan ötürü planlandığından geç başlayan ön satış sürecinde göstermiş olduğunuz sabır  ve anlayış için hepinize teşekkür ediyor, yaşanan sıkıntıdan dolayı tekrar özür diliyoruz.  

!f 2015 bilet satışları devam ediyor. 2 Şubat 23:59’a kadar herkese %10, maximum kart’a özel %20 indirim olanağından faydalanabilirsiniz. Biletler 2 Şubat’tan itibaren biletix perakende satış noktalarında, 7 Şubat’tan itibaren !f sinemaları (Cinemaximum Fitaş, Kanyon, Budak) gişelerinden de alınabilir. Festival dönemi boyunca tüm satış noktalarından maximum kart’a özel %50 indirimli film paketinden de faydalanabilirsiniz.

!f Ankara ve İzmir programları 9 Şubat’ta açıklanarak biletleri 13 Şubat’ta ön satışa çıkacak. 

Dün bir süre satışa açık olmayan Çekmeceler ve Sevgili Beyaz Irk filmlerinin 15 Şubat gösterimlerinin biletleri satışa açıldı. Bu iki filmin 15 Şubat’taki gösterimlerine ve Prenses Kaguya Masalı‘nın 16 Şubat 22:00’deki gösterimine bilet alan ve biletinde hatalı tarih/seans bilgisi bulunan !f’çiler biletix ile iletişime geçerek biletlerini düzelttirebilir, istedikleri takdirde iade işlemi gerçekleştirebilirler.

!f istanbul 2015 katalogunda yer alan ‘Welcome To Me / Bana Hoş Geldiniz’ ve ‘Letter to the King / Krala Mektup’ filmleri festival programından çıkarılmıştır. 

Bilet alırken karşılaştığınız sorun ve hataları biletix ile iletişime geçerek düzeltebilir veya info@ifistanbul.com adresine bildirerek bizim iletmemizi isteyebilirsiniz.

Güzel bir festival olması dileklerimizle.

-!f ekip

Categories

+ There are no comments

Add yours