Bu ‘Ebe’nin doğum için yardımınıza ihtiyacı var!

Bu ‘Ebe’nin doğum için yardımınıza ihtiyacı var!


Bir ebenin hayatının daha önce hiç görmediğimiz bir yanının  hikayesi; mesleki gelişim. Sahi nasıl olur da acemiliğini atar bir ebe? Çalıştıkça olsa gerek… Peki ya işini iyice öğrenene kadar atılan onca çığlık n’olacak? Önce izleyelim:

Ebe‘nin senaryosunu yazan, Ebe’yi canlandıran ve filmi yönetecek isim; Ezgi Ay.  2013 yılından bu yana !f İstanbul mutfağında yer alarak konuklarımızı ağırlamamıza gerek koordinasyon gerek rehberlik görevlerinde bulunarak yardımcı olan sevgili Ezgi’nin bu projesi bizim için çok heyecan verici! Geçen yıl Mustang ile Oscar’a aday olan Deniz Gamze Ergüven’in de daha önce !f mutfağında benzer görevler almış olduğunu hatırlatalım! Bizim mutfaktan iddialı yönetmenler çıkar ;)

Hali hazırda Kültür Bakanlığı’ndan finansal destek alan kısa film projesi Ebe‘nin hayata geçebilmesi için son bir miktar destek gerekiyor. Ezgi ve ekibinin indiegogo‘da başlattıkları kampanyaya ‘gönlünüzden ne koparsa’ destek olarak filmin yapılmasına katkı sağlayabilir ve hediyeler kazanabilirsiniz. (500$ ve üstü destek vererek yapımcı kredisi almak da mümkün!)

Ezgi’ye başarılar diliyoruz ve Ebe‘yi izlemek için sabırsızlanıyoruz!

2 Comments

Add yours

+ Leave a Comment