Roger Waters ile #DuvardaBarışVar!

Roger Waters ile #DuvardaBarışVar!


!f İstanbul, Şubat’ta 15 yaşına basmaya hazırlanırken paylaşmaya ve çoğalmaya daha erken başlıyor.

Eylül ayına buruk hissiyatlarla geride bıraktığımız Dünya Barış Günü’yle başladık ve her gün gelen üzücü haberlerle bugüne kadar geldik. Biraz iyileşmek, biraz umut almak, umut olmak için yine filmlerin ışığına sığınmaya karar verdik. Bu yüzden gelin barışa olan inancımızın bir araya geldiğimizde ne kadar büyüdüğünü hatırlatacak bir film ile Eylül’e veda edelim.

‘‘Fark ettim ki dünyanın en yüksek ses çıkaran hayranları İstanbul’da!’’ – Roger Waters (4 Ağustos 2013 , The Wall Live İstanbul Konseri Ardından)

Bu sefer sesimiz yüksek çıkmayacak belki ama Roger Waters’ın 2013 yazında İstanbul’a da uğrayarak büyük ses getiren The Wall turnesinin belgeselini Roger Waters’ın gözünden izleyeceğiz.

ROGER_WATERS_1

29 Eylül’de tüm dünya ile aynı anda gösterilecek ROGER WATERS THE WALL !f İstanbul özel gösterimine barış mesajlarını görüntüleyerek yayan !f’çileri davet ediyoruz. Mottomuz #DuvardaBarışVar! Tüm !f’çileri 24 Eylül’e kadar fotoğrafını çektikleri ya da dijital ortamda tasarladıkları duvar yazılarını #DuvardaBarışVar etiketiyle Instagram’da paylaşmaya çağırıyoruz. Bu fotoğrafların arasından en çok beğeni alan 30’unun sahibini ise birer arkadaşlarıyla birlikte Cinemaximum City’s Nişantaşı’nda ROGER WATERS THE WALL gösterimine davet ediyoruz.
Duvar yazılarımız başlangıç olsun, barış isteğimiz çağlasın, sokaklara, kalplere aksın…

#DuvardaBarışVar‘a katılım için;

instagram’da @ifistanbul’u takip edip #DuvardaBarışVar etiketiyle mesajınızı paylaştıktan sonra #DuvardaBarışVar katılım formunu doldurmanız yeterli.

Mesajlarınızı merakla bekliyoruz. Ve hatırlatalım, ROGER WATERS THE WALL’u 29 Eylül’de İstanbul, Ankara ve İzmir’deki Cinemaximum’larda da izleyebilirsiniz. Sınırlı sayıdaki biletler için www.marsgate.com.tr’yi ziyaret edebilirsiniz.

 

+ There are no comments

Add yours