Biz hayata dönerken, Galaktik Federasyon Yıldız Gemisi de üsse iniyor.Biz ufaktan festivali kapatırken gözlerimiz de yavaş yavaş etrafta olan bitene açılmaya başladı. Meğer İstanbul’da bir sürü şeyler oluyormuş biz !f gezegeninin etrafında yörüngeye bağlamış dönerken.

Şöyle ki- işlerinin ve kendisinin hastası olduğumuz Özlem Ölçer’in sergisi açılıyor bu akşam.

Özlem uzaylıdır zaten. Sergisi de Milk Gallery‘de bu akşam – ki bilenler der ki Dünya, Dolunay ve Mars paralel olacakmış– açılacak ve 2012 zaman tünelinden insan hal ve ahvaline dair bilgi verecekmiş.

Olabilir, mümkündür, Özlem bilir ve bilgiyi aktarmaya muktedirdir.

Şöyle bir bilgi var şu ana kadar açıklananlar arasında:

Ana Kılavuzun ‘Hitabet-ül Mürettebat / M45′ bölümü diyor ki; “İstanbul Galaktik bir Kapı, bu kapıdan geçen herkes Galaktik Federasyon’un üyesi, başka başka kapıların eşiğindeki görünür-görünmez tüm galaktik varlıklar da dostumuz ve yoldaşımızdır. Her birimiz geçmişten geleceğe, oradan da dünya zamanına inmiş titreşik parçacıklarız. Sair zamanlarda Galaktik iç dünyamıza çekilir, bize özel yüklenmiş bilgileri yıldızlardan indirir, bunları bir tur döndürerek evrenin bilgi havuzuna geri aktarırız.”

Özlem’i ayrıca !f’in açılışına gelenler de merak etmiş olabilir. Malum, Nerdworking’in yaptığı ve bize bi nevi ilahi gelen performansın da fikir annesiydi.

Bugünlük böyle. Akşama görüşürüz. Bu akşam gelemezseniz 31 Mart’a kadar üsse uğrayınız.

 

 

 

 

+ There are no comments

Add yours