Bilet maratonu için !fçilere öneriler


biletSevgili !fçiler, biliyorsunuz yarın sabah ön satışımız biletix’de başlıyor. Yarın sorun yaşamamanız, !f filminizi kaçırmamanız için sizlere ufak uyarılarımız olacak:

Öncelikle tüm bilet kampanyalarımız, bilet fiyatlarımız ve seans bilgilerimiz için ifistanbul.com adresine göz atabilir, buradan detaylı bilgi edinebilirsiniz.

Biletlerimiz 31 Ocak-2 Şubat arasında yalnızca biletix.com’da satışta olacak. 3 Şubat’tan itibaren de biletler, biletix.com dışında biletix perakende noktaları ve çağrı merkezlerinden; 8 Şubat’tan itibaren de biletix festival gişelerinden alınabilir.

!f İstanbul’a özel biletix biletlerine hizmet bedeli yansımayacak.

Ön satışta tüm !fçiler film ve parti biletlerini %10 indirimle alabilecek.

İş Bankası Maximum Kart sahiplerine ise özel ayrıcalıklar sağlanacak:
– Maximum Kart sahiplerine özel, ön satış döneminde bütün film ve parti biletleri %20 indirimli;
– Maximum Kart sahiplerine özel Maximum Film Paketi alanlara en az 4, en çok 20 adet film bileti %50 indirimli;
– Maximum Kart sahiplerine özel Maximum Müzik Paketi alanlara da en az 2, en fazla 6 adet parti bileti %50 indirimli olacak.

Özel kampanyalarımızdan yaralanabilmek ve herhangi bir sorun yaşamamak için biletix.com üzerinden sırasıyla önce login olup, sonra kampanyayı seçmeniz ve sonrasında filmlerinizi seçerek devam etmeniz çok önemli.

Maximum film paketiyle bilet almak istediğinizde filmlerinizin tümünü tek seferde almak durumunda değilsiniz. Bir kısmını önce alabilir, sonra devam edebilirsiniz.

Yarın sabah 10:00’da görüşmek üzere…

Categories

1 comment

Add yours
  1. YENAL

    Ön-satışta tükenen biletler, salondaki tüm biletleri mi ifade ediyor yoksa sadece ön-satış için ayrılmış belli bir bilet miktarını mı?

+ Leave a Comment