15. !f İstanbul Anomalisa ile Açılıyor!

15. !f İstanbul Anomalisa ile Açılıyor!


Anomalisa04 (1)18 Şubat’ta İstanbul’da 5 ayrı salonda birden başlayacak 15. !f İstanbul Bağımsız Filmler Festivali, 17 Şubat’ta Charlie Kaufman ve Duke Johnson‘ın yarattığı Anomalisa ile açılacak.

Being John Malkovich, Adaptation, Eternal Sunshine of the Spotless Mind gibi pek çok modern klasiğin yazarı Charlie Kaufman ile televizyon tarihinin en sıradışı animasyon dizisi “Mary Shelley’s Frankenhole”un yaratıcısı Duke Johnson bir araya geldi ve ortaya “yılın en insani filmi” çıktı.

Anomalisa05

Anomalisa’da hayatının sıkıcılığından bezmiş aile babası ve “Onlara Yardım Etmenize Nasıl Yardım Edebilirim?”in saygın yazarı Michael Stone’un karanlık, absürt ve sürreel yolculuğuna eşlik ediyoruz. Michael, müşteri hizmetleri profesyonelleri için bir kongrede konuşmak için gittiği Cincinnati’de kalacağı Fregoli Otel’de Akron Hamurişleri satış temsilcisi Lisa ile tanışıyor ve çaresizliğinden olası bir kaçış olarak hayatının aşkına yelken açıyor…

15. !f İstanbul’a geri sayım devam ediyor! !f 2016 programını 28 Ocak‘ta açıklayacağız, !f 2016 kataloğu aynı gün festival sinemalarında olacak. !f music parti biletlerinin indirimli ön satışı 29, 30, 31 Şubat’ta başlayacak; film biletlerinin indirimli ön satışı İstanbul’da 5, 6, 7 Şubat‘ta, Ankara & İzmir’de 19, 20, 21 Şubat’ta gerçekleşecek!

!f İstanbul: 18 – 28 Şubat 2016, !f Ankara & İzmir: 3-6 Mart 2016 tarihlerinde gerçekleşecek. Festivalde görüşmek üzere, sevgiler!

+ There are no comments

Add yours