acaba nedir nedir?


nedirdün sorduğumuz film anında bilinmişti… bakalım bugün neler olacak? soldaki kare programımızdaki hangi filmden? bilin ve davetiyeyi anında cebe indirin, bol şans!

7 Comments

Add yours
 1. evran dağıstan

  filmin ismi: nedir.jpg :—)

  filmlerin listesini halen göremediğim için, nasıl böylesine kültürlü olunur diye, sorunuyorum şu anda..

 2. Zeynep Erdim

  ben de anlamadım. film listesi henüz yok, bunlar vizyona girmiş filmler değil, e nerden bilelim biz bunlar hangi sahneden?

 3. Zeynep Erdim

  mesut hani bilmiyodun!! ben de cevap veriyorum, ma mere. değilse ‘hay aksi merde!!’ ben de davetiye istiyorum.

 4. mükerrem dursun

  Yok “ta mére”… Minnoşlar bu kare Isabelle Huppert’li “ma mére”den çok Gael Garcia’lı “Y tu mamá también “e ait olabilir. hahaay şaka bir yana o filmi de -kalpleri dert görmesin- sevgili ifçiler ilk senelerinde göstermişti… Ama hadi abla kıyağı çekip size tam ve doğru cevabı vereyim: J’ai tué ma mère filmin doğru adı. Yıllar önce izlediğim Les nuits fauves’a çok benzettim bu filmi bir an için. Umarım yönetmenin ve casting’in sonu da buna benzemez. Artık davetiyeyi kime verirler, bunu da bılog sorumlusuna bırakıyorum.

 5. Mesut

  Ya aslinda filmden tam emin degilim, ama bu kare Nice-France gibi geldi bana, sonra Fransiz filmi olabilir dedim, sonra aa bu Ma mère’ ye benziyo dedim.. Film arsivimde olmadigi icin tam hatirlamiyorum..

  Ama davetiye istiyorum tabiki de :-D

+ Leave a Comment