41 Kere Maşallah – Oylayın!


if_rainbow_thehall_20_02_10-5-61!f 10 yaşına giriyor. Oturduk geçmiş yıllardan aklımızı çelen,  ruhumuzu çalan 41 filmi seçtik.  Sizden isteğimiz, bu filmlerin içinden ’sinemada bi daha hep birlikte’ dediğiniz 5 filmi oylamanız.

Sonra  en çok oy alan 5 filmi Şubat’ta hep beraber izleyelim.

Hadi bakalım.

Tıkla oyla


19 Comments

Add yours
 1. berat kaya

  ama zaten bilinen ve her ortamda ulaşılaiblien filmlerin gösterilmesi hakszılık. dvd’si ya da altyazı olmayan filmlerin gösterilmesi gerekmez mi? demokrasi mi dedin? peki görüşürüz öyleyse.

 2. Pelin T

  Valla bi bakıma haklısınız. Ama Donnie Darko veya Wristcutters gibi kult olmus filmleri hep beraber sinemada tekrar izlemek baska bir keyiftir diye dusunduk. Koymamazlık edemedik! Eski filmlerini goremediginiz bazı yonetmenlerin ise yeni filmleriyle karsınıza geliyo olmayalım sakın? :)) Bu arada oylamaya gosterdiginiz ilgi icin bin tesekkur- Donnie Darko’yu istemeyen arkadaslar, oy vermek icin yarına kadar hala vakit var!

 3. mükerrem dursun

  ah Pelin hanım’cığım, inşallah dediğiniz gibi olur da, Quay biraderlerin Lem uyarlamasını izleyebiliriz festivalde. Hadi bu sene de programı açıklayana kadar meraktan çatlacaksınız anlaşılan… Bari bir kaç bilgi kırıntısı verinde rahatlayalım.

 4. güven sağlam

  2007 den çok az film olması bir rastlantı mı acaba?
  oysaki ONCE gibi bir filmin de bu listede olması gerekirdi diye düşünmekten kendimi alamadım.

+ Leave a Comment